Ana içeriğe atla

Nitelikli

512: Dünyanın Dört Bir Yanından İlginçlikler

#BirYaşımaDahaGirdim etti 512!
Biliyorsunuz bu Bir Yaşıma Daha Girdim serisine önce Facebook sayfası olarak başladım. Sonra ayrı bir blog olarak devam ettim, şimdilerde ise ana bloga aktararak buradan devam ediyorum. Uzun zamandır da bu kategoride yazmıyordum. O yüzden kaç yaşıma girdiğim konusunda biraz tereddüt yaşamıştım. Neyse ki 512 olmuşum; bu acayiplikler dünyasında genç sayılırım öyle değil mi?
Bu yazımda sizlere dünyanın dört bir yanındaki tuhaflıklardan bahsedeceğim. Çoğu kanunlarla kayıt altına alınmış bu ilginçlikleri muhtemelen siz de daha önce duymuş olabilirsiniz. Başlıyorum...
Bim Mağazaları'ndaki 26 Şubat Aktüel Ürünleri

Bim Mağazaları A101 ve Şok ile birlikte sanki mahalle bakkalı gibi her yere yayıldılar. Ben Bursa Yıldırım'da yaşıyorum ve evimin 1 km çapı içerisinde 4 tane Bim, 3 tane A101 ve 2 tane Şok mağazaları var. Allah küçük esnafa kolaylıklar versin.

Bu sayfada tahin oldukça uygun görünüyor.

Bu sayfada ise elektrikli süpürge ve tablet öne çıkıyor.

Yorumlar

 1. Merhaba Ben tarihte Takıldım Yazıyı paylaşımınız Şubat 2016 gösteriyor Acaba Tarih mi yanlış yazı paylaşımın Bu Aktüel de bulunan sürüle bilir krem helva çok güzeldi de onu bir daha bulamadım o yüzden soruyorum :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tanıtım dediğiniz gibi 1 sene önceki bir paylaşım zaten. Güncel değildir. :)

   Sil
 2. Allah küçük esnafa kolaylıklar verirken bize de yardım etsin. Bizim bakkal suyu 2 liradan satarken oğlu 2.50 den satıyor. Markalı su ise daha bir garip 3.75 lik su toplu alışverişte 4.50 den hesaplanabiliyor...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O anda matematiği hangi düzeyde ise ondan hesaplayıp geçiriyor teyzo! :)

   Sil
 3. Fiyatlar iyimiş ya. Her gün bir önceki günün daha iyiolduğunu düşünüyoruz.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O zaman bu tarz paylaşımlar da yapıyormuşum. Vay be!

   Aynen fiyatlar iyiymiş.

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar