Ana içeriğe atla

Nitelikli

"Hristiyan Olabilirim Ama Örnek Aldığım Tek İnsan Hz. Muhammed'dir."

Sizce üstteki söz kime aittir? Bu bir futbolcu. Peki hangi ünlü futbolcu böyle bir şey söylese biz Müslümanların daha çok hoşuna gider?
Cristiano RonaldoLionel MessiRobert LewandowskiNeymarKevin De BruyneSanırım yukarıya yazdığım isimler hepinizin aklına gelen ilk cevaplardandır. Bu güzel söz maalesef bu üstteki 5 futbolcudan birine ait değil ancak birileri daha fazla takipçi kazanmak, daha fazla ilgi çekmek için üstteki sözü Cristiano Ronaldo'ya atfetmiş. Üşenmemişler bir de görsel hazırlamışlar aşağıdaki gibi:

Bunda Cristiano Ronaldo'nun çok sevilmesinin yanısıra İsrail'e karşı Filistinlileri desteklemesi; pandemi sürecinde Kur'ân-ı Kerîm okumaya başladığını açıklaması vs. de etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Cristiano Ronaldo'nun İslâmiyetle şereflenmesi tabii ki tüm Müslümanları sevindirir. Sadece Türkiye'deki Müslümanlar değil tüm dünya genelindeki Müslümanlar, Ronaldo'nun Müslüman olmasını istiyor sanırım ki dönem dönem üstte bizim Türk arkadaşların ya…

calmino_baby, 200,00 TL'lik Tula Baby Hediye Çeki Veriyor

Eskiden Bedava Yaşıyoruz diye bir blogum daha vardı. O da tıpkı Kelimelerin Soyağacı gibi tutmuştu aslında ama nedense devam ettirememiştim. Artık burada zaman zaman dikkatimi çeken "Bedava Yaşıyoruz" paylaşımları da yapacağım.

Instagram üzerinde calmindo_baby hesabının düzenleyeceği çekiliş sonrasında 1 kişi Tula Baby ürünlerinde kullanabileceği 200,00 TL'lik hediye çeki kazanacak.


babywearing ve daha fazlasi (@calmindo_baby) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yorumlar

 1. Çekilişler iş değil be Teyzo. Bana hiç çıkmadı. o yüzden ısınamadım bir türlü. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bana da ancak bardak, mardak çıkıyor. :)

   Sil
  2. Aynen geçenlerde bir avmde 200 üzeri alışverişe oyun hakkı veriyorlardı. Sinema bileti kazandık. Biz gidemeyecek olunca komşunun çocuğuna verdik. Yani pek faydalandığımız söylenemez. :)

   Sil
  3. Birini sevindirmiş olmanız da güzel bir şey yine de...

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar