Darbeden Sonra Başbakan Meral AKŞENER mi Olacaktı?

Hepimizin malumu 1 hafta önce FETÖ mensubu şerefsizler tarafından ülkemizde bir darbe girişimi oldu ancak Hz. Allah'ın yardımıyla ve halkımızın üstün gayretleriyle bu girişim önlendi. Bu darbe girişiminde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum.

Darbe girişimi hakkında çok fazla spekülasyonlar var. Çok fazla bu tarz konularda konuşmak (yazmak) da istemiyorum ancak yine de ilgimi çeken aşağıdaki videoyu izletmek istedim sizlere. Darbe girişimi eğer başarılı olsaydı ülkenin yeni başbakanı sizce kim olacaktı? Meral AKŞENER, MHP'de adaylığını açıkladığı günden bu yana "paralelci" dolayısıyla artık "FETÖcü" olmakla nitelendiriliyordu. Aşağıdaki videoda Meral AKŞENER "Ayın 15'inden sonra inşallah işler değişecek" diyerek acaba darbeyi mi işaret etti. Meral AKŞENER'in ABD Büyükelçisi ile görüşmesi zaten bizi işkillendirmişti ancak bu kadar denk gelen bir ifade olunca insanın şüphesi daha da artıyor.


Artık ahir zamanda yaşıyoruz ve kimin ne olduğunu maalesef bilemiyoruz. En iyi bilen Hz. Allah'tır diyoruz ve ülkemizin ve dinimizin üzerinde oyunlar oynayanları Hz. Mevlâ'ya havâle ediyoruz.