Nescafe White Choco Mocha ile #EviniCafeyeCevir

Ben uzun yıllardan beri pasif bir FM'yim. FM'nin açılımı ne olabilir siz düşünürken ben biraz Nescafe'nin yeni harikası White Choco Mocha ürününden bahsedeyim. Nescafe son zamanlarda çıkardığı ürünlerle kafelerin ocağına incir ağacı dikmeye kararlı görünüyor. Tüm ürünleri sanki kafelerde içtiğiniz kahveler gibi lezzetli. Hatta bazı kafeler Nescafe ürünlerini 50 kr - 1,00 TL'ye alıp müşterilerine 10,00 TL'ye satıyor.


FM, FikriMühim demek. Evet benim fikirlerim çok mühim olduğu için bu platformun bir üyesiyim. Siz de FikriMühim olmak isterseniz bana mail adreslerinizi iletebilirsiniz. Neyse asıl konumuza geçelim. FikriMühim geçen hafta bana Nescafe'nin yeni ürünü White Choco Mocha ürününden bir demet göndermiş. Kargoyu teslim aldığımda içinde kaç tane çıktı bilmiyoruz çünkü o gün eşim White Choco Mocha'yı markette görmüş ve deneriz diye almış. Sonra misafirliğe gittiği üst kat komşumuza da götürmüş. Marketten kaç tane aldığını ve üst kat komşuya kaç tane götürdüğünü net olarak bilmediği için FikriMühim bana ne kadar göndermiş bilemiyorum ancak 10'dan fazla olduğu kesin.


Ürünler elimize ulaştığında biraz işimiz vardı. Gece eve geldiğimizde hemen denedik. Yoğun köpüğü ve yumuşacık içimiyle ürün tam da bizim zevkimize hitap eden bir üründü. Aynı ürünü sitenin altındaki kafede içsek kesin tanesine 7,50 TL ödemiştik. Eşim kaça aldı bilmiyorum ancak maksimum 1,00 TL'dir diye düşünüyorum.


Nescafe markası hazır kahvelerin efendisidir. Bunu kimse inkar edemez. Hiç kimse 3'ü 1 arada hazır kahve veya sütlü kahve istiyorum demez; herkes Nescafe der. Hatta daha önce kaleme aldığım Ürün Adı Olmuş Markalar diye bir yazım vardı. Oraya Nescafe'yi eklememiştim ancak sonradan aklıma gelmişti. Nescafe o markaların içinde yer almayı hak edenlerin başında gelir.


Nescafe'nin diğer özel seri üretimlerinden olan Nescafe Latte, Nescafe Mocha ve Nescafe Cappucino gibi bu yeni ürün de muhakkak evimizin kahve köşesinde her dâim hazır bulunacaktır. Sizlere de muhakkak alıp denemenizi ve evinizi kafeye çevirmenizi öneririm. Komşularınızı çağırıp bu kahveyi ben yaptım diye hava bile atabilirsiniz. :) Altın gününüz varsa bana da haber verin. :)