İlk Yılımda En Çok Okunan Yazılarım

Üniversite yıllarımdan beri blog yazıyorum ve maalesef bugüne kadar açtığım blogların hepsini bir süre sonra kapattım. Bu bazen gelen ziyaretlerin azalmasından sonra oldu bazen de kendi kendime o blogdan soğuduğum için oldu ama hepsi için de sonradan pişman oldum.

Bu blogumu da geçen sene 14 Şubat'ta (14.2.16)'da açtım ve bundan sonra kapatmayacağım kesinlikle. Geçen bir senelik süreçte her ne kadar istediğim tıklanma sayılarıma ulaşamasam da yazmaya devam ediyorum. Eskiden yazdığım bloglarda oldukça yüksek hitlere sahip idim.

Aşağıda en çok okunan 10 yazımı görebilirsiniz. Yazıların kısa açıklamalarını da görselin altında bulabilirsiniz.

Geçen seneki Survivor'da Yattara sürekli "Miss Pokou" diye sevindiği için onu yazmıştım. Oldukça ilgi gördü. Bu sene Survivor izlemiyoruz. :)

Arden FC markasını ilk tanıtanlardanım. Bursa'ya da gelse de yesek diye bekliyorum.

Soffio firması ilgilendi başlardan ancak devamını getiremedi.

Bizim gibi herkes karıştırıyormuş demek ki ve Google Amca'ya sorarak bloga gelmişler.

İlk yayımladığım gif serisiydi ancak devamı bu kadar da ilgi görmedi nedense.

Özledik artık Ramazân-ı Şerîf'i. Keşke gelse de kavuşsak.

Blogu ilk açtığım gün yayımlamışım bu yazıyı da. Aslında bu seride devam edebilseymişim tıklamalar artarmış ancak artık eskisi gibi bloga giremiyorum çok fazla. Bu tarz yazılar sürekli online olmayı gerektiriyor.

Kafir kelimesinin "cover" kelimesinden türemesi herkesi ilgilendirmiş demek ki.

Olmadı. :)

Ben 15,00 TL ödüyorum. Ya siz?

Çekilişi bekleyenler vardır sanırım. Onu da hafta sonu yapacağım. Maalesef çekilişe de istediğim oranda katılım olmadı ya neyse artık. :(
Kategoriler