ReHiTu Blog Çekiliş Sonucu

Eveet gelelim blogumuzun ilk yılı şerefine düzenlediğim çekilişin sonuçlarını açıklamaya. Öncelikle şunu ifade etmeliyim ki çekilişe katılım çok çok az oldu. Beklentimin çok altında kaldı maalesef. Çekilişi görüp de katılmayanlar neden katılmadıklarını söylerse bundan sonraki çekilişlerde o unsurlara da dikkat ederiz. Bu katılımdan sonra tekrar çekiliş düzenler miyim onu da bilmiyorum ama.

Neyse, şimdi gelelim çekiliş sonuçlarına. Öncelikle çekilişimize sadece ve sadece 6 farklı blogger katıldı. Katılımcılardan Sessiz Kaldım; 3 çekiliş hakkına sahip oldu. Hem ilk katılım gösterip hem de blogunda yayımladığı için +2 çekiliş hakkına sahip oldu. Diğer katılımcılar ise şöyleydi:

Blog Tecrübem
Daha Mutlu Yaşam
Çağan Erkan
Profösör
Dağınık Anne

Yorumlardaki sıralamalarına göre kendilerini çekiliş sıralamasına ekledim. Burada şu açıklamayı da yapayım. Blog Tecrübem ilk yorum yaptı ancak ilk yorumunda katılım sağlamamıştı. İlk katılım sağlayan Sessiz Kaldım oldu.

WMAracı'nın çekiliş motorunu kullanarak yaptım çekilişi ve sonuç şöyle çıktı:


1. sıradaki hediyeyi Dağınık Anne; 2. sıradaki hediyeyi ise Sessiz Kaldım kazandı. Kendilerini tebrik ediyorum.

Böylece LR'den 50,00 TL'lik hediye çekini Dağınık Anne kazanmıştır. Dağınık Anne'den bana ulaşmasını rica ediyorum. Kendisini baldızıma yönlendireceğim ve ister telefonda isterse mailde alacağı ürünü belirleyebilecektir.

İkinci sıradaki kitap hediyemizi de Sessiz Kaldım'a göndereceğiz. Ya Tarihin Yazmadıkları kitabını kendisine iletebilmem için bana adresini iletmesini rica ediyorum.

Bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Mail adresim recephilmitufan(et)gmail.com

Kazananları tekrar tebrik ediyorum. Güzel günlerde kullanıp güzel günlerde okurlar inşallah.

Bu arada bugün de tarihe geçsin. Kendi doğum günümde hediye dağıtıyorum. :) 
Kategoriler