Ölücüler ve Kampanyacıların Takip Ettiği Sımsıcak Fırsatlar

Aşağıda okuyacağınız yazımı bundan tam 4 yıl önce 5 Mart 2017'de yayımlamışım. Eskiden çok sık takip ederdim bu tarz kampanyaları, sıcak fırsatları ve çekilişleri ancak sonradan fark ettim ki bu beni iyice tüketime yönlendiriyor ve ihtiyacım olmayan şeylerle vakit harcattırıyor. O yüzden artık sıkı bir sıcak fırsat takipçisi değilim ancak yine de çekiliş tarzı kampanyalar ilgimi çekiyor. Blogda bu alanda yazılar paylaşmasam da forumda paylaşıyorum zaman zaman. Foruma gelmek isterseniz beklerim. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca artık sıcak fırsatları Telegram'daki kanallar vasıtası ile daha aktif takip edebilirsiniz. Onlarca grup ve kanal var Telegram'da bu alanda aktif yayınlar yapan. Düşünüyorsanız arama bölümüne yazıp ulaşabilirsiniz orada.

******

Önceleri beni takip edenler bilir. Daha önceki yazılarımda da yazmıştım zaten. Önceden Bedava Yaşıyoruz diye Blogger üzerine kurulu bir websitem vardı ve burada kampanyaları, indirimleri, fırsatları takipçilerle paylaşırdım. Hatta firmalarla anlaşıp hediyeler de dağıtırdım ancak onu da bir süre sonra kapattım diğerleri gibi. Maalesef. :(

O siteyi kapatınca fırsatları takip etmeyi bırakmadım tabii ki. Kendi kullanımım için ve yararlanmak için fırsatları, kampanyaları takip etmeye devam ettim. Peki bu tarz fırsatları, kampanyaları nerelerden takip edebiliriz? İşte aşağıda benim bizzat takip ettiğim mecraların listesi var.

* Donanım Haber Sıcak Fırsatlar

Bu forumun takipçileri kimileri tarafından "ölücüler" diye nitelendirilirler. Aslında haksız da değillerdir. Bu forumda ucuz ve sıcak tüm fırsatları görebilirsiniz. Bir indirim olsa yüzlerce kişi saldırır ve diğerlerine hiçbir şey kalmaz. Ben de bu grubun içindeyim aslında. Bazen kendimi gaza gelmiş de hissederim ancak cidden çok uygun fiyatlara sahip olabilirim istediğim ürünlere bu forum sayesinde.

Geçenlerde bir üye, bir sitenin açığını yakalamış ve normalde 2. üründe %50 indirim olacakken ilk üründe de sepette %50 indirim olduğunu keşfederek foruma yazmış. Onlarca kişi bu fırsattan yakalanmış. Bir üyenin yorumu beni güldürmüştü. :)


* Hergün Kampanya Forum

Burası Donanım Haber Sıcak Fırsatlar'dan biraz daha farklı. Bu forumda çoğunlukla firmaların başlattığı çekiliş kampanyaları yer alır. Bu kampanyalara katılarak bedava ürün kazanmaya çalışır buradaki ürünler. Bir firmanın vereceği bir hediye için ihtiyacı olmadığı halde binlerce ürün satın aldığını söyleyenler de mevcut. Buraya da bakarım zaman zaman.

Benim yoğunlukla takip ettiğim platformlar yukarıdaki ikisi. Sizin bildiğiniz benim gözden kaçırdığım platformlar varsa yazar mısınız?

Bu tarz platformları kullanarak istediklerime avantajlı fiyatlara sahip olduğum için zaman zaman arkadaşlarım sitem eder ve neden bize haber vermedin derler. Ben de bunun önüne geçmek için bir Facebook grubu açtım. Herkese açık olan gruba Sımsıcak Fırsatlar adını verdim. Grup kurmamın amacı her katılan kendi gördüğü ve yararlandığı fırsatları paylaşabilsin ve yorum yapabilsin diye.

https://www.facebook.com/groups/simsicakfirsatlar/

Daha yeni kurduğum bu grubu sizlerin de teşrifi bizi memnun edecektir efendim. :)

Kategoriler