Sayfalar

Ana içeriğe atla

Millet'te Canlı Müzik Akşamları

Millet Mahallesi'ne yeni kafelerin açılması ile değişik bir hareketlilik geldi. Bu hareketlilikte her işletme kendini bir adım daha öne çıkarmaya çalışıyor. Bunun için de kimisi kahvaltısını ön plana çıkaran çalışmalar yaparken kimisi de canlı müzik akşamları düzenliyor.


Gözümüzden kaçırdığımız işletmeler muhakkak vardır ancak bildiğimiz canlı müzik düzenleyen kafelerden bahsedeceğim bu yazıda. Bu yazıda yer alması gerektiğini düşündüğünüz etkinlikler varsa ulaşıp bilgi verebilirsiniz.

Canlı müzik denilince ilk akla gelen kafelerden bir tanesi SC Bulvar Kafe idi ancak duyduğumuza göre şikayet geldiği için canlı müziği sonlandırmak zorunda kalmışlar. Devam ediyorsa da bilgi vermelerini rica ederiz.

Şu sıralar canlı müziğin tek adresi olmaya aday olan mekanlardan bir tanesi David People. David People'da haftanın 3 gecesi canlı müzik etkinliği mevcut. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri düzenlenen canlı müzik etkinliğinde iki akşam Gece Faresi sahne alırken; bir akşam da Grup Yaren sahneye çıkıyor. 


Gece Faresi'nin sahne aldığı bir başka kafe ise Deepweel. Perşembe ve Cuma David People'da sahne alan Gece Faresi; Cumartesi akşamları da Deepweel'de hayranlarıyla buluşuyor.


Bunlar benim gözüme takılanlar. Millet Mahallesi oldukça geniş. Sizlerin de bildiği canlı müzik akşamları varsa lütfen bildiriniz. Milletteyiz'i Facebook ve Instagram'dan da takip etmeyi unutmayınız. 

Yorumlar