Ana içeriğe atla

Nitelikli

"Hristiyan Olabilirim Ama Örnek Aldığım Tek İnsan Hz. Muhammed'dir."

Sizce üstteki söz kime aittir? Bu bir futbolcu. Peki hangi ünlü futbolcu böyle bir şey söylese biz Müslümanların daha çok hoşuna gider?
Cristiano RonaldoLionel MessiRobert LewandowskiNeymarKevin De BruyneSanırım yukarıya yazdığım isimler hepinizin aklına gelen ilk cevaplardandır. Bu güzel söz maalesef bu üstteki 5 futbolcudan birine ait değil ancak birileri daha fazla takipçi kazanmak, daha fazla ilgi çekmek için üstteki sözü Cristiano Ronaldo'ya atfetmiş. Üşenmemişler bir de görsel hazırlamışlar aşağıdaki gibi:

Bunda Cristiano Ronaldo'nun çok sevilmesinin yanısıra İsrail'e karşı Filistinlileri desteklemesi; pandemi sürecinde Kur'ân-ı Kerîm okumaya başladığını açıklaması vs. de etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Cristiano Ronaldo'nun İslâmiyetle şereflenmesi tabii ki tüm Müslümanları sevindirir. Sadece Türkiye'deki Müslümanlar değil tüm dünya genelindeki Müslümanlar, Ronaldo'nun Müslüman olmasını istiyor sanırım ki dönem dönem üstte bizim Türk arkadaşların ya…

Patronunu / Müdürünü Mahvet!


Eskiden kapattığım bloglarda da çok fazla flash oyunlar vardı. Talep de görüyordu. Geçenlerde uzun zaman sonra aşağıdaki oyun çıktı karşıma.Sonuna kadar oynadım ve hoşuma da gitti. Stres attırıyor gerçekten.

Bu oyunda çalışırken başınıza gelen patronunuz size direktifler yağdırıyor ve siz sinirlerinize hakim olamayıp patrona değişik yollarla saldırıyorsunuz. +15 yaş sınırının olması gereken bir oyun. Patronu 14 farklı yöntemle nakavt etmeniz gerekiyor. Nakavt edeceğiniz nesneyi farenin imleci ile seçiyorsunuz ve eleman patronu bir güzel pataklıyor.

Allah'tan ben patronlardan yana hep şanslıydım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Şu anki işimde de bölge sorumlusu olarak şirket merkezinden farklı bir bölgede homeoffice çalışıyorum. Patronumu senede 1-2 defa görüyorum.

Neyse fazla yazamayacağım. Buyurun siz oyuna geçin ancak çizim de olsa cinnet öğeleri içerdiği için etkilenecekler hiç oynamasın. Uyarımı tekrarlamış olayım.

Not: Mobilde oynanmıyor olabilir.

Yorumlar

 1. Güzel bir oyunmuş, sevim ben. :D

  YanıtlayınSil
 2. Daha önce buna benzer oyunlar oynamıştım, bu da güzelmiş :)

  Bu arada son yazımda sizi mimledim, bir göz atın isterseniz :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet gördüm. Haftasonu yazacağım vaktim olursa. Teşekkürler bu arada...

   Sil
 3. Bağımlılık yaptı :DDD

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Aynen bende de. Temizlik süreci daha kısa sürse daha iyi olacak. :)

   Sil
 4. Flash player istiyor Linux'de de flash player desteği yok sadece uzaktan bakıyorum :/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Biz senin yerine oynayalım artık. :) 2005 teknolojisi ile hazırlanmış olacak o kadar. :)

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar