Eskişehir Eğitim Komisyonu'ndan Yılbaşı Üzerine Bir Yazı Dizisi - ReHiTu.com

Pazar, Aralık 10, 2017

Eskişehir Eğitim Komisyonu'ndan Yılbaşı Üzerine Bir Yazı Dizisi

Sanırım blogcu arkadaşlarımızdan Müfred'in verdiği bir linkten indirmiştim bu dosyayı. Ben faydalandım ve sizlerin de faydalanması için SlideShare hesabıma yükledim. Aşağıdan yılbaşı ile ilgili yazı dizisini bilgisayarınıza indirmeden de okuyabilirsiniz.

Eskişehir Eğitim Komisyonu'nu tanımıyorum ancak bu faydalı hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Yılbaşı deyince aklıma dün WhatsApp üzerinden tarafıma gönderilen aşağıdaki video geldi. Dilerseniz onu da izleyebilirsiniz:Yılbaşı kutlamaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Konuya katkı sağlayacak yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

4 yorum:

 1. Yalnız buna noel değil yılbaşı kutlaması olarak bakılmalı. Noel zaten bizim kutladığımız gibi yılın son günü değil 25 aralıkta yapılır. Biz ise yeni yıla girdiğimiz için ufak bir eğlence olarak yapıyoruz bu günü.
  Hayatımıza ufak da olsa bir eğlence getirmek okul, iş hayatımıza 1 günlüğüne de olsa ara vermek için yapıyoruz. Kimse bunu noel olarak kutlamıyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Paylaştığım slaytın 5. sayfasında bir paragrafta buna cevap verilmiş. Aşağıda da Müfred bir yorum eklemiş.

   Müslüman biraz daha uyanık olmalı bence! Bırakalım başkasını kandırmayı kendisini de kandırmamalı!

   Sil
 2. Evet bunu ben de okumuştum fakat bloğumda paylaşmamıştım. Galiba 10 senelik blog hayatımda artık bundan bahsetmekten bıktım. Çünkü bir çok insan bunu noel kutlaması olarak yapmadığını, senenin başlangıcı olduğu için kutladığını söyleyip duruyor.
  Peki senenin başı diye kutlanıyorsa ki ben inanmıyorum, neden noel baba kıyafetleri giyiliyor ve çam ağaçları süslenip baş köşelere yerleştiriliyor?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hz. Allah uyuyan biz sözde müslümanları ıslah etsin!

   Sil

Yorumlarınız için teşekkürler!