Ana içeriğe atla

Nitelikli

Dünyanın İki Farklı Yüzü Tek Fotoğrafta

Uğur GALLENKUŞ ismini daha önce duydunuz mu? Kendisi harika işler çıkaran, olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşmamızı sağlayan, farkındalık oluşturan, kötünün yanında iyiyi, iyinin yanında kötüyü de görmemize vesile olan, işinde dünya çapında başarılı bir sanatçı. Ben kendisini ilk Quora'daki yabancıların paylaşımından görüp tanıdım. Paylaşımları tüm dünyaca ilgiyle takip edilen birisi. Tüm dünya onu takip ediyor çünkü ortaya koyduğu eserler herkesin ortak dili, ortak kaygıları. 
@ugurgallen kullanıcı adıyla kendisini Instagram'da takip edebilirsiniz. Ben şimdi kendisinin eski paylaşımlarından en çok ilgimi çekenleri, beni düşündürenleri sizlerle paylaşacağım. En güncel paylaşımları için lütfen Instagram'dan takip edin Uğur GALLENKUŞ'u. Bu arada GALLENKUŞ, 1990 Niğde doğumlu genç bir arkadaş. Bu derece güzel işlere imza atması çok sevindirici. 


ReHiTu'nun 2017 Quora'sı

Quora'dan çok bahsetmişimdir yazılarımda. Yeni bilgiler elde edebileceğiniz harika bir bilgi kaynağı. Ben daha çok okuyucuyum ancak ilgi alanımdaki sorulara yanıtlar da yazıyorum. 3 gün önce Quora'dan mail geldi 2017'deki Quora performansımla ilgili. Birlikte bakalım:

Thank you, Recep
You helped grow and share the world’s knowledge
Thanks for being a part of Quora in 2017! Let's look at some of the ways you helped share and grow the world's knowledge this past year.

Your 2017 Highlights
26 3 46
Answers Questions New Followers


People enjoy your answers

Your answers were helpful and earned
193 upvotes
13.5k views
Additionally, 8 of the answers you wrote this year were featured in a Quora Digest.Your questions encouraged people to share what they know and inspired
15 answers to be written
11 people to follow your questions

You ask insightful questions


Thanks for helping Quora have a great 2017, and we wish you a happy new year!


**********

Gelen mail böyleydi. Buna göre Quora'da 2017'de 26 cevap yazmışım; 3 soru sormuşum ve 46 yeni takipçim olmuş. 
Yazdığım cevaplar 193 artı oy almış ve 13500 civarında görüntülenmiş. Cevaplarımdan 8 tanesi öne çıkarılarak insanların görmesi sağlanmış.

Aşağıda Quora'da en çok görüntülenmiş cevabımı görebilirsiniz:
Read Recep Hilmi Tufan's answer to What was the last picture you took with your phone? on Quora

Sizler de Quora kullanıyorsanız takipleşelim. Kullanıcı adlarınızı yoruma bırakabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar