Anne Kimse Sevmedi Senin Senin Sevdiğin Gibi!

Bugün araç radyosunda frekanslar arasında geçiş yaparken karşıma "anne" ile ilgili iç yakan bir ezgi (ilâhi) çıktı. Yazının devamında o ezgiyi sizinle paylaşacağım ancak sizler de araç radyosu üzerindeki kısaltmaların ne anlama geldiğini merak ediyorsanız şu yazıma göz atabilirsiniz. 


Sizinle de paylaşacağım ezgi beni çok etkiledi ve gözümden yaş getirdi. Annemi neredeyse 6 yıl önce kaybettik. Evlendik ve tam annenin babanın kıymetini anlayacağımız sırada kaybettik annemi. Eşimin oğlumla kendini parçalarcasına ilgilendiğini gördükçe annelerin ne kadar kıymetli varlıklar olduğunu anlıyorum artık. Ben annemi çok özlediğimi bu ezgiyle birlikte tekrar anladım!


Ezgi, Ender TEKİN'e aitmiş. Kendisini tanımıyorum ancak çok hoşuma gittiğini tekrarlamadan geçemeyeceğim. Ezginin sözleri de aşağıda:

"Hani zamanla geçer derler yalan yıllar oldu Yokluğunda bütün acılar, anne hep beni buldu Yalan yalan yalan, beni sensizlik ağlatan Nasıl bırakıpta gittin beni yanına almadan Anne kimse sevmedi, senin sevdiğin gibi Kimse sarılıp öpmedi, senin öptüğün gibi. Anne dönde gel hadi beni RABBİM'e götür Çok korkuyorum anne beni RABBİM'e götür Yalan yalan yalan, beni sensizlik ağlatan Nasıl bırakıpta gittin beni yanına almadan Anne kimse sevmedi senin sevdiğin gibi Kimse sarılıp öpmedi, senin öptüğün gibi."

Bu vesile ile tüm annelerin ellerinden öpüyorum. Annenizin ve babanızın kıymetini geç olmadan anlamanız dileğiyle!
Kategoriler