ReHiTu.com Topluluk Blogu Oldu!

Ben bunu yazmadan fark edenler olmuştur muhakkak. ReHiTu.com'da artık sadece ben yazmıyorum. Benim haricimde 4 yazar daha var. Bu yazımda da kendilerini tanıtacağım sizlere.
Beytullah POYRAZ
Beytullah POYRAZ
Yazar olarak ekleme sırasına göre başlayacak olursak ilk sırada eşim Güldane TUFAN var. Aslında kendisine "yazar" diyemeyiz çünkü yazmıyor. Her seferinde yoğunluğunu bahane ediyor. Belki yorumlarınızla baskı yaparsınız da bir şeyler yazar kendisi.

Güldane'den sonra yazar kadromuza dâhil ettiğimiz kişi ise teyzemin oğlu Beytullah POYRAZ Ağabeyim. Kendisi Kayseri'de özel sektörde çalışıyor. Boş zamanlarında güzel yazılar çıkıyor kaleminden. Bunu bildiğim için kendisine teklif götürmüştüm zamanında sağolsun o da kırmadı beni ve şimdiye kadar 4 yazı kaleme aldı ReHiTu.com'da. Beytullah POYRAZ'ın tüm yazılarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Ömür GÜRBÜZ
Ömür GÜRBÜZ
Beytullah POYRAZ'ın son yazısını Facebook Messenger'daki Kuzenler grubumuzda paylaşınca diğer teyze oğullarımdan Ömür GÜRBÜZ Ağabey "Ben de güzel şiir yazarım senin blogda yayımlasana." dedi. Ben de "Sana da yazarlık davetiyesi göndereyim sen bütün şiirlerini yaz." dedim. O da sağolsun beni kırmadı ve yazmaya başladı. İlk şiirini 3 gün önce yayımladı. Ömür GÜRBÜZ'ün tüm şiirlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ömür GÜRBÜZ'ün bu haftasonu açıköğretim sınavları varmış. Sınavlardan sonra profilinde ve yazılarında gerekli düzenlemeleri yapıp şiirine yapılan yorumlara cevap verecek. Kendisine sınavlarında başarılar diliyoruz. Kamuda çalışıyor ve başarı merdivenleri birer birer tırmanıyor.
Mahmut GÖNÜLSEVEN
Mahmut GÖNÜLSEVEN

Ve son olarak da aramıza bu akşam katılan en geç üyemiz Mahmut GÖNÜLSEVEN. Kendisi Ömür GÜRBÜZ'ün yeğeni olur. Ömür GÜRBÜZ de onun dayısı. Bizim de yeğenimiz olmuş oluyor doğal olarak. O da dayısına çekmiş ve güzel şiir yazarmış. Rica edince ona da yazarlık teklifi gönderdim. Bakalım ilk eserini bizimle ne zaman paylaşacak. 

ReHiTu.com'un bu şekilde topluluk bloguna dönüşmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Olumlu / olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz. İlerleyen zamanlarda ...kuzenler.com mu açsak ne? :) Düşündüm de herkesin bir şeylere yatkınlığı var bizim sülâlede.