Bundan Sonra Hep Özdilekteyim.com

Her zaman söylerim ve yazarım; blogcular veya bir şekilde yazmayı, çizmeyi, paylaşmayı sevenler objektif olarak fikirlerini, tecrübelerini takipçileriyle paylaşmalı. Tabii ki bir menfaat beklemeden. Bir menfaat bekleyerek de yazabilir sorun yok zaten o tarz yazılar kendini belli ediyor.

2 hafta önce okullar tatil olduğunda eşim ve oğlum memlekete Afyonkarahisar'a gitmişlerdi. Uzun zamandır oğlumuz da "robota dönüşen araba" istiyordu. Annesi de karneleri aldıktan sonrası için söz vermişti. Afyon'dan bana haber saldılar ve sen internetten al daha ucuza gelir dediler.

Orijinal "Transporters" serisine baktım fiyatlar uçuktu! (Bu arada bugünlerde oyuncak ile denk geldiğim bir yazı daha var; Okumaya Gel bloglamış. Muhakkak buraya tıklayıp okuyunuz.) Yine de olmuşken iyisi olsun mantığında idim. Tam da o akşam Özdilekteyim.com'da yarıyıl tatiline özel oyuncaklarda "1 alana 1 bedava" kampanyası olduğunu öğrendim. Aradığım orijinal Transporters serileri yoktu kampanya dahilinde ama robota dönüşen arabalar vardı.

Görsellerini Whatsapp ile Kayra Eymen Paşa'ya gönderip onun da onayını aldıktan sonra sipariş aşamasına geçtik. 4 ayrı oyuncak aldık. İkisi Kayra Eymen'e, ikisi yeğenimiz Abdullah Yekta'ya. Hem fiyat uygun diye abarttık hem de kargo parası ödemeyelim diye. :)

Sipariş aşamasında aslında ben ürünlerin gideceği Afyon adresini sisteme girmiştim ancak birkaç defa Afyon'dakiler ürün değişikliği yaptırdığı için olsa gerek son adımda teslimat adresi Bursa kalmış.

Ben de iş seyahati için Bursa'dan ayrıldım o akşamdan sonra. PTT ve UPS kargolardan mesaj geliyor ürünlerin kargoya verildiğine dair ancak ben Afyon'a gideceğinden emin olduğum için bakmıyorum bile takipten. Akşama doğru PTT, evde ulaşılamadığı için Millet PTT'ye bırakılmıştır gibi bir mesaj atınca eyvah dedim! Bu sırada da Kayra Eymen her sabah arayıp "Bugün gelecek değil mi robota dönüşen arabam?" deyip duruyor!

Akşam kaldığım otelden hemen Özdilekteyim.com'un canlı destek hattına bağlandım. Oradan derdimi anlattım. Bunlar karne hediyesi lütfen yönlendirin dedim ve ikiletmeden yardımcı oldular. PTT Kargo'ya bilgi verip yönlendireceğiz dediler. Yazıştığım bayanın adı sanırım Bircan'dı. Bir gün sonra gündüz de UPS Kargo'dan aradılar. (Ürünler ayrı ayrı mağazalarda bulunmuş o yüzden iki ayrı kargo ile göndermişler.) Siz kimseye bırakmayın ben yönlendirme isteyeceğim dedim ve bu sefer müşteri hizmetlerini aradım. Bu sefer de Bircan Hanım çıktı ve konuyu hatırladı. UPS'ten gelenleri de yönlendirdik Afyon'a.

İşin özü şudur ki Özdilekteyim.com'un iş bilen müşteri hizmetleri çalışanları sâyesinde iki çocuğun yüzü gülmeye devam etti ve tatillerini güzel güzel geçirdiler. "Beyefendi sizin hatanız, yardımcı olamayız" deyip üste çıkabilirlerdi. Yönlendirmelerde kargolar ekstra ücret talep eder ama Özdilekteyim.com öyle bir şeyden de bahsetmedi. O yüzden bundan sonra hep özdilekteyim.com'u tercih edeceğim.

Aldığımız oyuncakları mı soruyorsunuz? Onlar bir köşede bekliyor. :(

Kategoriler