Ana içeriğe atla

Nitelikli

515: Ah Şu Kandırıkçı Reklamlar!

#BirYaşımaDahaGirdim etti 515!

"Kandırıkçı" kelimesinin karşılığı TDK sözlüğünde yok ancak normal hayatımızda kullanıyoruz bu kelimeyi. İnternetteki diğer sözlüklerde ise "kandıran, kandırmayı sürekli alışkanlık hâline getirmiş olan" şeklinde açıklanmış "kandırıkçı" kelimesi.

Reklamlar sürekli her mecrada karşımıza çıkıyor. Artık rekabet arttıkça da reklamlarda bahsedilen özellikler gerçeği yansıtmama durumuna kadar ilerliyor. Aşağıda paylaşacağım görseller ve bilgiler yok artık dedirtecek cinsten. Haydi başlayalım:
İçeceklerin daha köpüklü görünmesi için antasit ekliyorlar. Buhar efektini elde etmek için ıslak pamuk toplarını ısıtıyorlar veya kuru buz kullanıyorlar. Meyveleri daha parlak göstermek adına saç spreyi kullanıyorlar. Gerçekte öyle olmasa bile içeceklere donmuş ve taze bir görüntü vermek için üzerlerine gliserin serpiştiriyorlar. Kreplerde gıdaya uygun şurup yerine motor yağı kullanıyorlar. Pastalar göçmesin diye aralarına karton koyuyorlar. Biranın d…

Lifecell’den Akıllı Kamera: SUPERCAM


SUPERCAM ile Sevdiklerinize Gözünüz Gibi Bakın
Teknolojilerle deyimler çok bağlantılı aslında. Mesela “gözün gibi bak”. Ne güzel bir deyim değil mi? Bir şeyin ne kadar değerli olduğunu göstermek için söylenir. Eski zamanlarda önemsediği şeylerden ayrılmak zorunda kalan insanlara güven vermek için.

Zaman ilerlese de ihtiyaçlar değişmiyor. Deyimler ve ihtiyaçlar da teknoloji ile birlikte yeni anlamlar kazanıyor.
Gözün gibi bak deyimi için de başka bir çözüm var artık. Yeni bir teknoloji: Supercam
Supercam evini, işini, evcil hayvanını, bebeğini… insanın önemsediği ne varsa gözü gibi bakabilmesi için yapılmış bir hizmet. Lifecell’in sunduğu güvenlik hizmeti Supercam ile kamera sistemlerinizden evinizi mobil uygulama sayesinde izleyebiliyor, geriye dönük kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. Çift taraflı konuşma özelliği ile cihaz üzerinden iletişim kurabiliyor, davetsiz misafirler için alarm alanı oluşturabiliyorsun. Tüm bu özellikleri ile gerçekten sevdiklerine gözün gibi bakabiliyorsun.

Üstelik bu teknolojiyi Lifecell’liler ve Turkcell’liler avantajlı şekilde kullanıyor. Supercam ile birlikte uygulama içinde kullanabilecekleri 5 GB internet de beraberinde geliyor.
Supercam’in paket özelliklerini gözden geçirin, avantajlı fırsatları kullanın, siz de sevdiklerinize gözünüz gibi bakın.
Akıllı Paket: 7/24 izlemenin yanında hareket alarmı, video ve görüntü kaydetme/paylaşma özelliklerinin kullanılabildiği paket.

Bulut Paketi (7 veya 30 gün): 7/24 izlemenin yanında hareket alarmı, video ve görüntü kaydetme/paylaşma ve 7 gün veya 30 gün geriye sarma özelliklerinin kullanılabildiği paket.
Not: Supercam, ücretsiz kurulum, 7/24 destek hizmeti, gece gündüz 1080p (HD) çözünürlüğünde izleme imkanı, alarm alanında hareket olması durumunda telefonuna anında bildirim gönderme ve video klip oluşturup paylaşma özellikleri ile birlikte kullanılabilmektedir.
Bir boomads advertorial içeriğidir.

Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Artık devir değişiyor ve dediğiniz gibi her eve lazım.

   Sil
 2. akıllı lifecell kameraları bloglarda çok görmeye başladım sponsorluk mu var :) ama akıllda baya kaldı yani

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Lifecell ve Turkcell'e bloglara verdiği önemden ötürü teşekkür ederiz.

   Sil
 3. Ben bu yazıyı yorumlamıştım bir yerde, sizde de var:)

  YanıtlayınSil
 4. Teknolojik yenilikleri takipte zorlanıyoruz. Çok teşekkürler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok hızlı yaşanıyor gelişmeler Fatih Bey.

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar