Kutsal Emanetler Loxeal'e Emanet!

Geçenlerde İstanbul bölgedeki satış sorumlusu arkadaşımız Emre Bey, şirketimizin satış sorumlularının oluşturduğu Whatsapp grubuna bir video göndermişti. 28 Mayıs akşamı evinde Show Haber izlerken TV'den kaydedip göndermiş. Show Haber'in özel haberiyle ekranlara gelen haberin başlığı "Kutsal Emanetler Ona Emanet!" Haberin içeriğinde Peygamber Efendimiz zamanından kalan kutsal emanetlerin nasıl muhafaza edilerek sonraki nesillere aktarıldığı anlatılıyordu. O videonun orijinal hâlini Show Haber'in Youtube sayfasında buldum ve sizlerle paylaşmak için kendi Youtube kanalıma aldım.

Bu videoda biz satış sorumlularını ilgilendiren kısım bu mercekli cam ile muhafaza altına alınma esnasında bizim markamız olan Loxeal'in kullanılması. Loxeal, İtalya menşeili bir yapıştırıcı markası. Çalışanı olduğum şirket ise Loxeal'in Türkiye distribütörü. Loxeal'in ürünleri gerçekten çok kaliteli. Özellikle haberde de görülen tarzda UV yapıştırıcılarda dünyanın en iyisi diyebiliriz. Haberde görünen ürün Loxeal 30-24.

UV yapıştırıcılar camı cama, camı metale veya camı çeşitli plastiklere yapıştırmak için UV ışık kaynağı altında kürleşen yapıştırıcılardır. İşinde kaliteye önem veren her cam dekorasyon işi yapan firma Loxeal markasını bilir ve kullanır. Loxeal 30-24 de bizim bu alanda en çok sattığımız ürünlerden bir tanesidir. 

Ürüne aşina olduysanız videoyu buraya gömme zamanı gelmiştir. Özellikle 41. saniyede ürünümüz Loxeal 30-24 gayet net görünüyor. 

01.06.2015'te Loxeal satışı yapan bu ekibe dahil oldum. Geçen 4 yılda Loxeal ürünleri beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı. Doğru yere doğru ürün kullanıldığı sürece Loxeal ürünlerinden tam performans elde edersiniz. 
Kırık kalpler harici her şeyi yapıştırırız! O yüzden kalp kırmayın ve herkesle dost kalın! Bayram vesilesi ile dargın olduklarınızla helalleşin. Kimsenin hakkına tecavüz etmeyin. 
Mutlu, huzurlu, keyifli bayramlar...