Bloglar Birleşti, Forum Açıldı!

Bu aralar yeni gelişmeler var ReHiTu.com'da. Bir önceki yazımda da bahsetmiştim blogları birleştireyim mi diye. Genelde herkes birleştir dedi. Ben de Life Guide, Ansiklopedik Takvim, Karikatür ve 6666 Ayet hariç diğerlerinin hepsini ReHiTu.com'a taşıdım. ReHiTu.com'daki tüm etiketleri de birer birer düzenleyeceğim. Yavaş yavaş her şey yoluna oturacaktır inşallah.

**

2 gündür bir forum sevdası da başladı bende. Gittim bir de forum.rehitu.com açtım. Şu an 6 kişiyiz. Artması tek temennim tabii ki. Eğer sizler de ilgi gösterirseniz sevinirim. Backlink falan hepsi serbest. :)

Forumu nasıl açtığımı soranlar da oldu. FreeFlarum.com üzerinden açtım ve desteklediği için rehitu.com'a alt domain olarak taşıdım. Yapmayı düşünenlere tavsiye ederim. Güzel bir sistem. Youtuber olamıyoruz bari blogcu ve forumcu olup yazmaya devam edelim diye düşündüm.

*****

Herhangi bir talebim olmadan WebKenti rumuzlu blogcu arkadaşımız benim için logo tasarlamış. Birkaç tane logo iletti en son ilettiğinde ise "reHİTu"daki "HİT"i ön plana çıkardı. Daha önce hiç öyle düşünmemiştim. Hoşuma da gitti. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?*********

Geçenlerde bir anda aklıma geldi. Depremlerde can kaybını azaltıcı olabilir bu icat. Evlerin duvarlarına veya sadece mobilyalara monte edilebilecek bir hava yastığı sistemi olsa ne güzel olur değil mi? Bir deprem sarsıntısı algılandığında direkt devreye girip yataksa yataktaki kişileri, kanepe ise oturan kişileri sarıp sarmalayan, koruyan bir hava yastığı sistemi üretilebilir mi acaba? Ayaktakiler mi? Onların canı cehenneme! Yaramazlık yapıp da ayakta gezinmeselermiş. :)

***

İzmir Torbalı'dan yazıyorum bu yazıyı. Yine yollardayım yani. Foruma kaydolmayı unutmayın ha! :) Kendinize iyi bakın! Hep gülümseyin ve mutlu olun...
Kategoriler