Hakkımda Ne Düşünüyorsunuz?


Uzun zamandır blogumdaki Hakkımda sayfası boş duruyordu. Bir türlü de içimden düzenlemeler yapmak gelmiyordu. En sonunda bir karar aldım ve hem kendi şahsım ile ilgili hem de bloglarım ve sosyal medya hesaplarım ile ilgili olumlu ve olumsuz her türlü görüşü oraya eklemeye başladım. Bloguma atıfta bulunan bloglar ve websitelerinde eğer bir yorum yapıldıysa onları da ekliyorum. Eskilerden beri bunu yapıyor olsaydım herhalde sağlam bir arşivim olmuş olurdu ama yeni aklıma gelince eski defterleri karıştırıp bulmak da hem zor oluyor hem de vakit istiyor. 

Sayfama link verenleri bulmak için birkaç site denedim ancak kimisi ücretli kimisi de çok fazla bir veri sunmuyor önünüze. Bu işi yapmak için bana önereceğiniz ücretsiz bir websitesi veya uygulama var mıdır?

Hakkımda sayfasını bir an önce doldurmak istiyorum açıkçası. Sizler de benim hakkımda veya blogum hakkında ne düşünüyorsanız açık açık yazabilirsiniz. Şu an için hâlâ eksikleri olsa da Hakkımda sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

******

Telegram'a Küstüm!

Telegram hiçbir sebep sunmadan benim hesabımı engellemiş. Sebebini ben tahmin ediyorum ancak keşke bir uyarsaydı beni. Ben ki her ortamda Telegram'ı öven biriydim. Ben ki Telegram'dan €100,00 ödül kazanmıştım. Tahminim şu ki çok seri bir şekilde bir sürü kanalı takip edip bir sürü kanalı da takipten çıkmıştım son zamanlarda. Muhtemelen bu yüzden engeli yedim. Telegram'da telefon numarası üzerinden işlem yapıldığı için açıkçası tekrar giremedim hesabıma. Birkaç defa konuyla ilgili mail de attım ancak cevap alamadım. O yüzden ben de Telegram'a küstüm ve uygulamasını kaldırdım. 

Telegram'daki kanallarımı Instagram'a kaydırdım. Instagram daha farklı bir mecra. Tek bir Reels videosu ile bir anda yüzlerce kişiye erişebiliyorsun. Daha etkin kullanmaya karar verdim. 

Telegram kodlarını gömdüğüm yazılarım vardı. Onları bulup düzenlemem gerekecek. Bu arada sizler bu şekilde kırık linkli ve gömme bağlantısı bozulmuş yazılarıma denk gelirseniz bana bildirebilirsiniz.

****

Eşim biraz rahatsız. Oğlum alt komşuda. Kızım ise uyumamakta ısrarcı. Şu kısacık yazıyı yazarken kızımın her uyanışında ara vermek zorunda kaldım. O yüzden yazım hataları, anlam kaymaları varsa hoş görünüz lütfen. 

Sağlıcakla kalınız...

Bu yazımı beğendiniz mi? Eğer beğendiyseniz bundan sonraki yeni yazılarımı kaçırmamak için buraya tıklayarak abone olabilirsiniz.
Kategoriler