Yine Yeniden ReHiTu

Recep Hilmi TUFAN | rehitu.com
By -
6
Merhabalar;

Uzun zamandır bloglardan uzak kalmıştım ancak o zevke ulaşıp da tamamen bırakmak mümkün değilmiş. Twitter, Facebook gibi mecralarda vakit öldürmekten içerik üretemez hâle geldik. İnsanlar da artık uzun uzun yazılar okumak istemiyor ancak özgün içerikle hazırlanmış bir yazı okuyucuyu sıkmayacak şekilde ele alınırsa uzun olsa bile okunuyor.

Hiç aklımda yokken birden tekrar blog dünyasına girmek istedim. Bugüne kadar olduğu gibi bu blogumda da bir alan adı olmalıydı. Aslında aradıklarım biraz daha jenerik domainlerdi ancak o uzantılar henüz aktif değil. rehitu.com değil de rehi.tu olsaydı daha iyi olacaktı. Diğer baktığım domainler ise şöyleydi: recephilmitu.fan, recephilmituf.an, hil.me (bu uzantı var ama alınmış başka bir Hilmi tarafından.) recephil.me (var ama almadım), tu.fans.

Burada neler mi olacak? Aslında kişisel yazılarımdan çok insanların ilgisini çekebilecek ortaya karışık paylaşımlar olacak. Şu an yeni tema arayışında olduğum için uzun uzun yazamayacağım.

Görüşmek üzere...
Tags:

Yorum Gönder

6Yorumlar


Yorumlarınızla yazıma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim.

Forum'a da beklerim...

 1. İlk hoşgeldin diyen ben olayım o zaman. Adsense beni hazır duruma getirdikten sonra belki ben de bir domain alabilirim. Üzerinden biraz zaman geçsin bakalım.
  Aslında rehitu.com da güzel...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ben de beğeniyorum alan adımı. Sen de fazla vakit kaybetmeden al bir tane domain bence teyzo!

   Sil
  2. Biraz daha tecrübe edineyim, daha sonra düşünüyorum...

   Sil
 2. İkinci de benden olsun :) zaman ne çabuk geçiyor...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu isim bana bir yerden tanıdık geliyor ama. Hoşgeldiniz...

   Sil
Yorum Gönder

#buttons=(Anlaşıldı, Tamam!) #days=(20)

Bu blogda çerezler kullanılmaktadır. Şimdi Kontrol Et!
Ok, Go it!