ReHiTu Sosyal Medyada Neler Yapar?

Aslında şu sosyal medyaya bu kadar çok dalmasak daha iyi ancak bazen yapacak bir şey olmuyor ve buralarda vakit öldürüyoruz. Hatamızın farkındayız ama.

Ben özellikle üniversite yıllarında bloglarla çok ilgileniyordum. Ses getiren bloglar da yazmıştım. Blog yarışmalarına falan da katılıyordum. Sonradan bu mikroblog da diyebileceğimiz Twitter, Facebook gibi mecralar popüler olunca bloglara olan talepler azaldı. Şu sıralar herkes gibi daha çok bu mecralarda dolaşıyorum. Telefonumdaki sorundan dolayı Facebook yükleyemiyorum. Telefonumda sadece Twitter var.

Evde Kayra Eymen'imi de aksatmadan fırsat buldukça bilgisayarı açıp önce maillerimi kontrol ediyorum. Sonrasında Facebook, Twitter ve LinkedIn'e gelen bildirimlere bakıyorum. Facebook'ta çok aktif olarak ilgilenemesem de açtığım birkaç sayfa var. Bu sayfalarla da zaman zaman ilgileniyorum. Sayfalarım şöyle sizleri de bekleriz:

Fenomen Bacanaklar | Promote your Page too


Beşiktaşlıyız | Promote your Page too


Müslümanca Yaşama Sanatı | Promote your Page too


Bursa Etkinlik Takvimi | Promote your Page too

Yorumlar

 1. Bağlantımı paylaşmışsınız teşekkür ederim. Gerçi facebook hesabım yok ama herkese açık olduğu için görebildim.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kitaplardan yaptığınız alıntılar çok güzel. Asıl ben teşekkür ederim bu güzel bilgiler için.

   Sil
 2. sosyal medya hesaplarının hepsiyle uğraşması zor.Blog yanında twitter facebook gibi sitelerle uğraşmak daha kolay.Blog sorumluluk istiyor ama diğer hepsinden daha önemli bence.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok haklısınız evet. Zaten ben de bloglara daha çok önem veriyorum artık yeniden.

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!