Ana içeriğe atla

Nitelikli

"Hristiyan Olabilirim Ama Örnek Aldığım Tek İnsan Hz. Muhammed'dir."

Sizce üstteki söz kime aittir? Bu bir futbolcu. Peki hangi ünlü futbolcu böyle bir şey söylese biz Müslümanların daha çok hoşuna gider?
Cristiano RonaldoLionel MessiRobert LewandowskiNeymarKevin De BruyneSanırım yukarıya yazdığım isimler hepinizin aklına gelen ilk cevaplardandır. Bu güzel söz maalesef bu üstteki 5 futbolcudan birine ait değil ancak birileri daha fazla takipçi kazanmak, daha fazla ilgi çekmek için üstteki sözü Cristiano Ronaldo'ya atfetmiş. Üşenmemişler bir de görsel hazırlamışlar aşağıdaki gibi:

Bunda Cristiano Ronaldo'nun çok sevilmesinin yanısıra İsrail'e karşı Filistinlileri desteklemesi; pandemi sürecinde Kur'ân-ı Kerîm okumaya başladığını açıklaması vs. de etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Cristiano Ronaldo'nun İslâmiyetle şereflenmesi tabii ki tüm Müslümanları sevindirir. Sadece Türkiye'deki Müslümanlar değil tüm dünya genelindeki Müslümanlar, Ronaldo'nun Müslüman olmasını istiyor sanırım ki dönem dönem üstte bizim Türk arkadaşların ya…

Bir Yaşıma Daha Girdim!

Bazen yazacak o kadar çok şey birikiyor arka arkaya yazmayayım diyorsun sonra da unutup gidiyorsun. Bazen de yazacak bir şey bulamıyorsun bu sefer de acaba ne bulsam da yazsam diye düşünüp duruyorsun. Blogcu olmak zor iş azizim!

Bu yazı da düşünüp durduğum bir sırada aklıma geldi açıkçası. Facebook sayfalarımdan daha önce bahsetmiştim şu yazımda. O yazıdan sonra aklıma gelen birkaç konuda daha Facebook sayfası açtım. Ben bu sayfaları açıyorum ama vaktim oldukça uğraşıyorum. O yüzden çok fazla takipçim de yok zaten. Kendim yazıp kendim okuyorum çoğu zaman.

İşte o sayfalardan bir tanesi #BirYaşımaDahaGirdim.

Bu sayfada gördüğüm, duyduğum ve sonucunda şaşırdığım ve bilgilendiğim şeyleri paylaşıyorum. En son paylaştığım ve 105 yaşıma girmeme sebep olan şey de şudur:Bir diğer sayfam ise son zamanlarda meşhur olan kamu spotu teriminin de popülerliğini kullanarak hem kamu spotlarının hem de kamu yararına olan her türlü bilgi, tavsiye, video ve haber gibi içeriklerin yer aldığı Kamu Spotu sayfası.

Orada paylaştığım son içerik ise Halep ile ilgili. Halep'te İnsanlık Ölmesin başlığıyla paylaştığım videoyu sizin de izlemenizi ve paylaşmanızı rica ederim.Sayfalarımı takip edip paylaşmanız ve arkadaşlarınızı sayfalarıma davet etmeniz beni daha da şevklendirecektir. Bilirsiniz blogcu adam yorum, beğeni ve paylaşım denen sacayak misali olgularla gaza gelen bir insan türüdür. :)

Yorumlar

 1. Bilirsiniz blogcu adam yorum, beğeni ve paylaşım denen sacayak misali olgularla gaza gelen bir insan türüdür. :)

  Bak buna güldüm :))
  Japonlar boş durmamış yine bir şeyler icat etmiş yine dur bakalım bunun da videolarını görürüz kısa zamanda:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Videoları vardır muhakkak. Yaygınlaşması hâlinde cemiyetlerde ve sokakta görmekten korkuyorum ben. :)

   Sil
 2. Okuyunca ben de bir yaşıma daha girdim demiş oldum bu sayede :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Daha fazla yaşlanmak isterseniz sizi de beklerim sayfamıza: https://www.facebook.com/BirYasimaDahaGirdim/

   Sil
 3. Japonlar sayesinde gerçekten bir yaşıma daha girdim enteresanmış :)

  YanıtlayınSil
 4. Japonlar yine yapmış yapacağını...Fazla sayfayla uğraşmak zor olmuyor mu ?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sayfalarla uğraşacağım diye kendimi yırtmıyorum. Ailemle vakit geçirdikten sonra kalan sürelerde uğraşıyorum sadece. Teşekkürler. :)

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar