Bir Yaşıma Daha Girdim!

Bazen yazacak o kadar çok şey birikiyor arka arkaya yazmayayım diyorsun sonra da unutup gidiyorsun. Bazen de yazacak bir şey bulamıyorsun bu sefer de acaba ne bulsam da yazsam diye düşünüp duruyorsun. Blogcu olmak zor iş azizim!

Bu yazı da düşünüp durduğum bir sırada aklıma geldi açıkçası. Facebook sayfalarımdan daha önce bahsetmiştim şu yazımda. O yazıdan sonra aklıma gelen birkaç konuda daha Facebook sayfası açtım. Ben bu sayfaları açıyorum ama vaktim oldukça uğraşıyorum. O yüzden çok fazla takipçim de yok zaten. Kendim yazıp kendim okuyorum çoğu zaman.

İşte o sayfalardan bir tanesi #BirYaşımaDahaGirdim.

Bu sayfada gördüğüm, duyduğum ve sonucunda şaşırdığım ve bilgilendiğim şeyleri paylaşıyorum. En son paylaştığım ve 105 yaşıma girmeme sebep olan şey de şudur:Bir diğer sayfam ise son zamanlarda meşhur olan kamu spotu teriminin de popülerliğini kullanarak hem kamu spotlarının hem de kamu yararına olan her türlü bilgi, tavsiye, video ve haber gibi içeriklerin yer aldığı Kamu Spotu sayfası.

Orada paylaştığım son içerik ise Halep ile ilgili. Halep'te İnsanlık Ölmesin başlığıyla paylaştığım videoyu sizin de izlemenizi ve paylaşmanızı rica ederim.Sayfalarımı takip edip paylaşmanız ve arkadaşlarınızı sayfalarıma davet etmeniz beni daha da şevklendirecektir. Bilirsiniz blogcu adam yorum, beğeni ve paylaşım denen sacayak misali olgularla gaza gelen bir insan türüdür. :)