Ad Code

457: Eli Titreyenler İçin Yemek Kaşığı
#BirYaşımaDahaGirdim etti 457!


Cheddar sayesinde değişik inovasyonları ve yeni teknolojileri takip ediyorum. En son gördüğüm videosunda Liftware firması tarafından geliştirilen sarsıntıdan etkilenmeyen bir kaşık vardı. Aslında çok büyük bir icat değil ama akıllıca bir hareket bence!

Bu tarz sarsıntıdan etkilenmeyen bir kaşığa sanırım en çok farklı sebeplerden dolayı elleri titreyenler ve yaşlılar ihtiyaç duyacaktır diye düşünüyorum. Bu sâyede yakınlarına ihtiyaç olmadan kendi yemek ihtiyaçlarını giderebilirler.

Videonun başlangıç kısımlarında normal kaşık ile Liftware kaşığı karşılaştırdıkları yerde normal kaşığa daha fazla yiyecek alındığı gözümden de kaçmış değil ayrıca! :) Yemeklerin dökülmesini %70 oranında azalttığı söyleniyor.

Videoda iki modelden bahsediliyor. Bir tanesi "Steady" diğeri ise "Level". İkisinin de farklı özellikleri var. Level olan daha esnek anladığım kadarıyla. Her iki model de 195,00$'a satılıyormuş. Türkiye'de bugünkü kurla 1.030,00₺ civarına geliyor. Değer mi bilemiyorum! 

Siz ne düşünüyorsunuz bu icatla ilgili?

Yorum Gönderme

6 Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Yorumunuz için ben teşekkür ederim Fatih Bey.

   Sil
 2. Bence etkileyici ve yararlı. Sanırım linkedin de karşılaşmıştım, bu video ile. Fiyat konusunda biraz tuzlu ama talep çoğaldıkça fiyat da düşecektir sanırım... Ben öyle tahmin ediyorum. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tabii talep artarsa fiyat da düşer ama öncesinde çok iyi reklam yapılması lâzım...

   Sil
 3. Pahalı ama iş görür değermi titreyenlere sormak lazım bizede bekleriz. https://yusuf-sezgin.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Derdi en iyi yaşayan bilir. O yüzden dediğiniz gibi onlara sormak gerekiyor...

   Sil

Yorumlarınız için teşekkürler!

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)

Close Menu