DuoDiyet'ten Tek Cevaplık Tercih Soruları

Çoğu blog yazarı ve okuru arkadaşlarım benim başlattığım "Hangisini Tercih Edersin?" mim akımını görmüştür sanırım. Blogcular arasında çok güzel bir etkileşim olduğunu düşünüyorum bu mimler sâyesinde. Ben mimi oluşturduğumda şöyle bir format belirlemiştim aslında ama kimse o kısma dikkat etmedi:

"Yukarıdaki sorularımı alıp kendi cevaplarını ve nedenlerini yazacak ardından da kendi sorularını farklı blogcu arkadaşlarımıza soracak. İlginç sorular çıkacağını tahmin ediyorum. Katılımınızı bekliyorum."

Evet kimse bu ayrıntıya dikkat etmedi ve herkes benim ilk belirlediğim sorular üzerinden ilerledi. Bazıları ekstra sorular ekledi falan ama tam formata uygun olmadı. Neyse aslında böyle daha da iyi oldu diyebiliriz. En azından herkeste aynı sorular dolaştı ve herkes aynı sorulara kendi cevaplarını verdi; böylece blogcu arkadaşlarımızla ortak veya ayrı yanlarımızı daha iyi anlamış olduk.

Benim yeni tanıdığım blogcu arkadaşlarımdan DuoDiyet formata en uygun şekilde mimi yerine getirmiş ve beni de etiketlemiş. Kendisinin yazısına ulaşmak için buraya tıklayınız lütfen!

DuoDiyet'in soruları tek cevaplık ve merdiven şeklinde. Bu merdiven şeklini bozmamak için ben de kısa cevaplar vereceğim.

Gelsin Sorular:

1-Diyet mi egzersiz mi?
Diyet.

2-Sevmek mi sevilmek mi?
Sevmek.

3-Türk kahvesi mi nescafe mi?
Sütlü Türk kahvesi.

4-Kebap olarak Adana mı Urfa mı?
Acısız olan hangisiyse o!

5-Erkekte uzun saçı mı, kısa saçı mı?
Kısa. Keşke kel olsam!

6-Kadında spor giyimi mi, klasik tarzı mı?
Klasik.

7-Kahverengi gözlü mü, renkli gözlü olmayı mı?
Renkli göz. Mavi gözlüyüm elhamdülillah!

8- Saat veya bilekliğini sağa mı yoksa sola mı takmayı?
Sola.

9-Son model telefon tercihin Iphone mu Samsung mu olurdu?
Hiç iPhone kullanmadım ki ben! Samsung.

10- Balık&ekmek yemeyi, lüks bir mekanda mı, salaş bir yerde mi?
Salaş bir yerde.

Bloglarda mimlerden ve meydan okumalardan geçilmediği için bu mimi kimseye göndermiyorum ancak özellikle mimlenmek isteyen varsa bana göz kırpsın hemen mimlerim onu ve konuyu ona paslarım!

Sahi bu acısız olan kebap Urfa idi değil mi? Hep karıştırırım bu ikisini de!

Bu güzel sorular için DuoDiyet'e teşekkürlerimi sunuyorum. Yarından itibaren de diyete başlıyorum! Gerçekten bak!
Kategoriler