BYM'den Hem Mangal Hem Semaver

Yine böyle internette dolaşırken karşıma çıkan bir reklamda mangal ve semaver keyfinin bir arada olduğu yazıyordu. O reklamı görmeden bir gün önce de pikniğe gitmiştik ve ateşin yetersizliğinden semaveri yakamamıştık. O yüzden bu reklam daha çok ilgimi çekmişti ve tıklamıştım.


Ürün piknikçilerin derdine derman olacak tarzda bir şey. Çok büyük ve ağır da değil. Normal mangal ölçülerinde aşağı yukarı. O yüzden tercih sebebi olacaktır. Ürün, üretici firmanın belirttiğine göre Türkiye'de bir ilkmiş. Üretici firma Bursa merkezli BYM Isı Rezistans. İşim gereği Niltim'de dolaşırken firmayı sürekli görüyordum. Böyle bir ürün ürettiklerini öğrenmem iyi oldu. Belki gider ürünü orada inceleyerek alırım. Biraz da pazarlık yaparım belki de. :)


Ürünün fiyatı 147,50 TL. Bence pahalı. Sektörde ilk olan her şey gibi rakipsiz olduğu için fiyatlar yüksek olur sonra rakipler çıktıkça yavaş yavaş iner gelir. Bu her şeyde böyledir. O yüzden şimdi almam sanırım ben.

Ürüne ait internet sitelerinden aldığım bilgileri ve videoları da aşağıya ekliyorum. Ürünü almak veya incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.BYM-800.401 Mangal Semaver Paslanmaz (Demliksiz)
*Çay haznesi paslanmaz çelikten yapılmıştır.
*4 litre su hacmi, 40 bardak çay
*Mangal Dış Alanı:ø37cm   Mangal Alanı:ø30cm  Ayak Açık Yükseklik:25cm 
Su Haznesi Genişlik ve Yükseklik: 4cmx10cm 
Kutu Ölçüsü: 20x40x40cm   Brüt Ağırlık:4,1kg   Net Ağırlık:3,1kg
*Hem mangal,hem semaver ikisi bir arada tek yerde.
*Katlanabilir 3 ayaklı ve pratik kullanıma sahiptir.Taşırken çok yer kaplamaz.
*Hem mangal,hem semaver ikisi bir arada piknik keyfi!
*Izgaranız pişerken, aynı kömürle taze çayınız hazır olsun!

NOT: Demliksiz satılmaktadır.

 Siz böyle bir ürünü tercih eder miydiniz? Piknikle aranız nasıl? Yorumlar gelsin belki talep çok olursa firmayla görüşüp toplu alım için iskonto isteriz. Ne dersiniz? :)
Kategoriler