Hakkımda

Kendim hakkında bir şeyler yazmak hep zor gelmiştir bana ancak yine de bir şeyler yazmaya çalışacağım.

Aslında 18.02.1988'de doğmama rağmen 06.08.1988 tarihinde görünüyor nüfus cüzdanımda.
Aslen Afyonkarahisarlıyım ancak Kütahya/Tavşanlı'da doğdum. Aslen Afyonlu olduğumuz için orta okulun son sınıfını tersine göç ettiğimiz Afyon'da okuduktan sonra 2002'de Afyonkarahisar Cumhuriyet Lisesi'nin yabancı dil ağırlıklı Süper Lise kısmına başladım. Hazırlıkla birlikte 4 yıl okuduktan sonra 2006'da İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı'na başladım. 2010'da üniversiteden mezun olduktan sonra 1 yıl da mânevî anlamda tekâmül edebilmek adına Tekâmül eğitimi aldım İstanbul Sultangazi'de.

2011'de profesyonel anlamda ilk iş hayatım başladı. Uşak'ta bir firmada 3 yıl Pazarlama ve İhracat Sorumlusu olarak çalıştıktan sonra gayrimenkul sektörüne atıldım. Çıraklığını yapmadığımız işin patronluğuna direkt atlayınca başarılı olamadım ve 6 ay sonra kapattım. 2015 Haziran'dan beri İstanbul merkezli bir firmanın Güney Marmara Bölge Sorumlusu olarak çalışıyorum ve Bursa'da yaşıyorum.

Blog tutmak, sosyal medyada paylaşımlar yapmak beni mutlu ediyor. Herhangi bir maddî beklentim yok. Sosyal medyada ismimle, rehitu veya rehitucom kullanıcı adları ile beni bulabilirsiniz.


Yorum Gönderme

9 Yorumlar

 1. Sevgili Recep; haddim olmayarak bazı önerilerde bulunmak isterim lütfen kabul et. Logo ve daha kapsamlı bir temaya geçebilirsin belki.. Bu da güzel..

  YanıtlayınSil
 2. Bu konularda çok becerikli değilim. Vaktim de olmadığı için çok fazla uğraşamıyorum. Bu yazı bile yarım kalmış baksanıza.
  Uyarınız için teşekkürler. Üzerinde düşüneceğim. Sizin önerilerinize de açığım.

  YanıtlayınSil
 3. Abi yıllardır bekliyorum şu sayfayı bi tamamlamadın be :) Bir gün süpriz yapda bana tammalanmış olsun burası :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. :) Notumu alıyorum kardeşim benim. :)

   Hakkımda merak ettiklerini direkt sor sen. :)

   Sil
 4. Vayy abi İtalyan Dili ve Edebiyatı demek. Konuşma nasıl abi :)

  YanıtlayınSil

Yorumlarınız için teşekkürler!