Ad Code

Son Yazılarım:

6/recent/ticker-posts

İtalyan Lisesi'nde Staja BaşladımFarklı mecralarda bulduğum eski bloglarıma ait yazıları o zamanın tarihine sâdık kalarak gördükçe buraya kopyalıyorum. 


İtalyan Lisesi'nde Staja Başladım


Geçen haftaki yazımda -ki o da bir önceki yazım oluyor, son zamanlarda yoğunluktan pek fazla yazamıyorum- bir haftamı nasıl geçirdiğimi yazmıştım. Gelen yorumlarda oldukça yoğun olduğum söylenmişti. Bugün o yoğunluğa bir de staj eklendi.

Bugün Özel İtalyan Lisesi'nde stajıma başladım. Haftada 2 gün Pazartesi 8:00 - 10:00 arası, Salı da 10:00 - 12:00 arası staja gidiyorum. Staja gitmeden önce üzerimizde aşırı bir heyecan ve buna bağlı olarak da stres vardı. Ancak bizimle ilgilenecek olan Prof. Castellana'nın oldukça mülâyim biri çıkması bu heyecanımızı sildi süpürdü.

Aslında Castellana gibi bir hocaya düştüğümüz için ve de hazırlık sınıfına düştüğümüz için şanslıyız. Şanslıyız çünkü bu staj döneminin bir de ders anlatma kısmı var. Hazırlık sınıfına ders anlatacağımız için heyecanımız minimum düzeyde olacaktır. Dersi Türkçe değil İtalyanca anlatacağız o yüzden bu kadar heyecan yapıyoruz.

Umarım şu staj dönemini de güzelce atlatırım. Bu arada Pazartesi ve Salı belirttiğim saatlerde oralarda olanlar varsa görüşebiliriz. Maksat muhabbet olsun. :)

Yorum Gönder

0 Yorumlar

Ad Code