Ana içeriğe atla

Nitelikli

Dünyanın İki Farklı Yüzü Tek Fotoğrafta

Uğur GALLENKUŞ ismini daha önce duydunuz mu? Kendisi harika işler çıkaran, olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşmamızı sağlayan, farkındalık oluşturan, kötünün yanında iyiyi, iyinin yanında kötüyü de görmemize vesile olan, işinde dünya çapında başarılı bir sanatçı. Ben kendisini ilk Quora'daki yabancıların paylaşımından görüp tanıdım. Paylaşımları tüm dünyaca ilgiyle takip edilen birisi. Tüm dünya onu takip ediyor çünkü ortaya koyduğu eserler herkesin ortak dili, ortak kaygıları. 
@ugurgallen kullanıcı adıyla kendisini Instagram'da takip edebilirsiniz. Ben şimdi kendisinin eski paylaşımlarından en çok ilgimi çekenleri, beni düşündürenleri sizlerle paylaşacağım. En güncel paylaşımları için lütfen Instagram'dan takip edin Uğur GALLENKUŞ'u. Bu arada GALLENKUŞ, 1990 Niğde doğumlu genç bir arkadaş. Bu derece güzel işlere imza atması çok sevindirici. 


Bim Mağazaları'ndaki 26 Şubat Aktüel Ürünleri

Bim Mağazaları A101 ve Şok ile birlikte sanki mahalle bakkalı gibi her yere yayıldılar. Ben Bursa Yıldırım'da yaşıyorum ve evimin 1 km çapı içerisinde 4 tane Bim, 3 tane A101 ve 2 tane Şok mağazaları var. Allah küçük esnafa kolaylıklar versin.

Bu sayfada tahin oldukça uygun görünüyor.

Bu sayfada ise elektrikli süpürge ve tablet öne çıkıyor.

Yorumlar

 1. Merhaba Ben tarihte Takıldım Yazıyı paylaşımınız Şubat 2016 gösteriyor Acaba Tarih mi yanlış yazı paylaşımın Bu Aktüel de bulunan sürüle bilir krem helva çok güzeldi de onu bir daha bulamadım o yüzden soruyorum :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tanıtım dediğiniz gibi 1 sene önceki bir paylaşım zaten. Güncel değildir. :)

   Sil
 2. Allah küçük esnafa kolaylıklar verirken bize de yardım etsin. Bizim bakkal suyu 2 liradan satarken oğlu 2.50 den satıyor. Markalı su ise daha bir garip 3.75 lik su toplu alışverişte 4.50 den hesaplanabiliyor...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O anda matematiği hangi düzeyde ise ondan hesaplayıp geçiriyor teyzo! :)

   Sil
 3. Fiyatlar iyimiş ya. Her gün bir önceki günün daha iyiolduğunu düşünüyoruz.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O zaman bu tarz paylaşımlar da yapıyormuşum. Vay be!

   Aynen fiyatlar iyiymiş.

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar