ReHiTu 1 Yaşında / Hediye Verir, Hediye Bekler!

14 Şubat kimileri için Sevgililer Günü olabilir ama benim için blogumun 1. yıl dönümü. Bugüne kadar birçok blog açıp kapatmış biri olarak bundan sonra kararlıyım bu blogu kesinlikle harcamayacağım. Eskiler için çok pişman oldum bunun için olmaya niyetim de yok.

Şimdi yaşına girene genelde hediyeler verilir. Benim blogum da 1 yaşına girdiği için ona da hediyelerinizi bekliyorum. Ona nasıl hediye verebiliriz derseniz onu da anlatacağım. Hediyeleşmek sünnet olduğu için karşılığında blogum da aranızdan bazılarına hediye kazandıracaktır.

Şimdi gelelim bloguma nasıl hediye verip hediye kazanmaya aday olacağınızı anlatmaya:

1. Öncelikle sağ sütundaki "İzleyicilerim" bölümünden blogumu takip etmenizi istiyorum.
2. İkinci olarak blogumda hiç yorum almamış bir yazıya konuyla ilgili bir yorum yazmanızı istiyorum. Konuyla alakasız olmasın lütfen.
Bu iki madde zorunludur.
3. Üçüncü olarak da bu yıl dönümü hediyeleşmesini blogunuzda duyurmanızı rica ediyorum.
Bu 3. madde zorunlu olmayıp yaptığınız takdirde ekstra +1 çekiliş hakkı kazandıracak size.

Yukarıdaki şartları gerçekleştirip bize hediye verenlere biz de çekilişle aşağıdaki hediyelerden birini vereceğiz. İki hediyemiz olacak ve bu iki hediyenin her biri farklı bir kişiye gidecektir.

İlk hediyemiz LR'den. LR'yi bilen biliyordur herhalde. Dünyanın en iyi aloe veralı ürünlerini üreten en iyi sağlık ve güzellik firmalarından biri. Baldızım aktif olarak eşim ise inaktif olarak LR ürünlerini satıyor. Eşim inaktif olduğu için baldızıma da destek olma amacıyla böyle bir hediyeye karar verdim. Şöyle ki ilk hediyemiz LR'den 50,00 TL değerinde hediye çeki olacaktır. Talihli kişi baldızımla iletişim kurup LR katalogundan 50,00 TL'ye kadar istediği ürün veya ürünleri seçebilecektir.İkinci hediyemiz ise bir kitap olacaktır. Çok sevdiğim, değer verdiğim bir ağabeyim olan Sinan Harun TUNCER'in Çamlıca Yayınları'ndan yeni çıkan kitabı 'Ya Tarihin Yazmadıkları' ikinci talihlimize hediye edilecektir.


Maddî olarak çok bir şeyler tutan hediyeler değil belki ancak amaç zaten burada blog ve yorum kardeşliğinin artarak devam etmesidir. Böylece hediyeleşerek belki de uzun soluklu dostluklar kurulabilir. 
Bu etkinliğe katılmak için 10 gün süreniz var. 14 Şubat'ta yâni blogum 1 yaşına girdiğinde sonlanmış olacak. Hediyelerin sahiplerini belirlediğim yazımı da en geç o haftanın sonunda yâni 18-19 Şubat'ta yazmış olurum. Kayra Eymen'den fırsat bulup da her zaman yazamadığım için böyle olacak. Anlayışınız için teşekkür ederim.
İlk katılıma +1 çekiliş hakkı vardır. Blogda paylaşarak kombo da yapabilirsiniz ve böylece 3 çekiliş hakkı olacaktır. Bilginize :)
Kategoriler