Ana içeriğe atla

Nitelikli

"Hristiyan Olabilirim Ama Örnek Aldığım Tek İnsan Hz. Muhammed'dir."

Sizce üstteki söz kime aittir? Bu bir futbolcu. Peki hangi ünlü futbolcu böyle bir şey söylese biz Müslümanların daha çok hoşuna gider?
Cristiano RonaldoLionel MessiRobert LewandowskiNeymarKevin De BruyneSanırım yukarıya yazdığım isimler hepinizin aklına gelen ilk cevaplardandır. Bu güzel söz maalesef bu üstteki 5 futbolcudan birine ait değil ancak birileri daha fazla takipçi kazanmak, daha fazla ilgi çekmek için üstteki sözü Cristiano Ronaldo'ya atfetmiş. Üşenmemişler bir de görsel hazırlamışlar aşağıdaki gibi:

Bunda Cristiano Ronaldo'nun çok sevilmesinin yanısıra İsrail'e karşı Filistinlileri desteklemesi; pandemi sürecinde Kur'ân-ı Kerîm okumaya başladığını açıklaması vs. de etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Cristiano Ronaldo'nun İslâmiyetle şereflenmesi tabii ki tüm Müslümanları sevindirir. Sadece Türkiye'deki Müslümanlar değil tüm dünya genelindeki Müslümanlar, Ronaldo'nun Müslüman olmasını istiyor sanırım ki dönem dönem üstte bizim Türk arkadaşların ya…

474: Kahve Kokulu Fincanlar

#BirYaşımaDahaGirdim etti 474!

Girişimci Julian Lechner, tükettiği kahvelerin telvesini organik polimerler ile harmanlayarak kahve fincanına dönüştürüyor. Gerçekten tebrik edilesi bir girişim. Böylece kahve telveleri çöpe gitmiyor. 1 kg kahve telvesinden 15 adet fincan üretiliyormuş.Almanya menşeli firmanın adı Kaffeeform. Websitesinde online alışveriş portalında fiyatlar €14,90 ile €22,90 arasında değişiyor. Çoklu alımlarda indirim var.


Bu kahve fincanlarının en büyük özelliği kahve kokulu olması. Farklı bir tat verir diye düşünüyorum kahveye. Deneyimlemek gerekiyor. Var mı aramızda bu kahve fincanlarından kahve içen? €14,90 (91,49₺) verir misiniz o en baştaki bardağa? Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Yorumlar

Popüler Yayınlar