Ana içeriğe atla

Nitelikli

"Hristiyan Olabilirim Ama Örnek Aldığım Tek İnsan Hz. Muhammed'dir."

Sizce üstteki söz kime aittir? Bu bir futbolcu. Peki hangi ünlü futbolcu böyle bir şey söylese biz Müslümanların daha çok hoşuna gider?
Cristiano RonaldoLionel MessiRobert LewandowskiNeymarKevin De BruyneSanırım yukarıya yazdığım isimler hepinizin aklına gelen ilk cevaplardandır. Bu güzel söz maalesef bu üstteki 5 futbolcudan birine ait değil ancak birileri daha fazla takipçi kazanmak, daha fazla ilgi çekmek için üstteki sözü Cristiano Ronaldo'ya atfetmiş. Üşenmemişler bir de görsel hazırlamışlar aşağıdaki gibi:

Bunda Cristiano Ronaldo'nun çok sevilmesinin yanısıra İsrail'e karşı Filistinlileri desteklemesi; pandemi sürecinde Kur'ân-ı Kerîm okumaya başladığını açıklaması vs. de etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Cristiano Ronaldo'nun İslâmiyetle şereflenmesi tabii ki tüm Müslümanları sevindirir. Sadece Türkiye'deki Müslümanlar değil tüm dünya genelindeki Müslümanlar, Ronaldo'nun Müslüman olmasını istiyor sanırım ki dönem dönem üstte bizim Türk arkadaşların ya…

476: Türk Telekom'u Peşkeş Çekmişler!

#BirYaşımaDahaGirdim etti 476!

Daha önce de benzer bir giriş yapmışımdır ancak bu siyâsîlerin bu fırıldaklığına tepkisiz de kalamıyorum. Evet artık şaşırmamak lâzım ancak ben hem onlar adına üzülüyorum, hem de şaşırıyorum! Üzülüyorum evet çünkü nasıl bir insan bu kadar kendini rezil edebilir; şaşırıyorum evet nasıl bir insan dün arkasından laf ettiği ile bugün can ciğer kuzu sarması olabilir?


Aşağıdaki videoda Türk Telekom'un özelleştirilmesini eleştiren cevval bir mitingini izleyeceksiniz Süleyman SOYLU'nun. O zamanlar hangi partideydi bilemeyeceğim çünkü rüzgar nereye savurursa o tarafa gidiyorlar. Şu an AKP tarafındalar ama yarın ne olacağını kendisi dâhil kimse bilemez! Şu an, tüm diğer AKPlilerin yaptığı gibi, her iki lafından biri "Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN" olan SOYLU, yıllar önce Türk Telekom'u peşkeş çektiniz diye aynı kişiye saydırıyormuş ve "Eğer tertemiz bir adamsam, eğer dürüst bir adamsam, arkamda bir tek kara leke olmadan karşınızda duruyorum; tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenden hesap sormazsam namerdim, namerdim!" diye miting meydanını inletmiş!


Süleyman SOYLU bu alanda ne ilk ne de tek ne de son olacak! Bunu aşırı partizanlara söylediğimizde savunulacak bir tarafı olmayan bu hareketi bile savunmuyorlar mı o da beni çok üzüyor ve yaşlandırıyor! :(

Yorumlar

  1. Bu konuşmalar hafızamda canlı durduğu için bu adama itibar emiyorum. Birçok siyasetçi benzer şeyler yapıyor. Fakat bu denli çark edenleri hatırlamıyorum.

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Eskiler de mi böyleydi acaba? Bu kadar da çark edilmez ki ya hu!

      Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar