Ücretsiz "Okulum Evde" Uzaktan Eğitim Sistemi

30.04.2020 tarihli güncelleme:

Sistemde bir değişikliğe gidilmiş ve fasiküller herhangi bir kayıt işlemine gerek olmadan Çamlıca Çocuk'un internet sitesinden ücretsiz eğitime açılmış. Gün gün yararlanabiliyorsunuz. İlgili adrese gitmek için tıklayınız

**

Şimdi sizlere harika bir projeden bahsetmek istiyorum. 3 - 6 yaş arasında çocuğu olanlar, yeğeni veya kuzeni olanlar, akrabasının veya komşusunun çocukları 3 - 6 yaş arasında olanlar muhakkak yararlansın. Çok beğeneceksiniz. Çamlıca Çocuk, Fazilet Çocuk ve TÜZDER işbirliğiyle ücretsiz olarak hazırlanmış güzel bir proje. 

Okulum Evde

Üstteki açıklamayı güzelce okuduğunuzu varsayarak belirtilen forma gidebileceğiniz linki buraya bırakıyorum. Buraya tıklayarak sisteme kaydolabilirsiniz. Peki ben bu sisteme dâhil oldum ve ücretsiz bana gönderilecek olan fasiküller nasıl bir şey acaba diye merak ediyorsanız da onun cevabı da burada. Sizlere gönderilecek olan ücretsiz fasiküller tam da aşağıdaki gibi olacak. İnceleyip henüz karar vermediyseniz hemen karar vermenizi tavsiye ederim.

Okulum Evde Örnek Fasikül by rehitu on Scribd


Biliyorsunuz benim oğlum da 5,5 yaşında. Kendisinin de yararlanması için hemen kaydolduk. Gelecek olan fasikülleri merakla bekliyoruz. Örnek fasikülden de anlaşılacağı üzere günümüz dolu dolu geçecek. Sizler de bu ücretsiz imkandan yararlanmak adına bence geç kalmayın. Hatırlarsanız daha önce Çamlıca Çocuk'un yine ücretsiz olarak sunduğu Dijital Kütüphanem'den bahsetmiştim. Onu da ihmal etmeyin ve oradan da her gün farklı hikâyeler okumaya devam edin çocuklarınıza. 

Okul öncesi dönemde olan tanıdıklarınıza bahsetmekten çekinmeyin. Hayırlı Ramazanlar. 
Kategoriler