Ana içeriğe atla

Nitelikli

"Hristiyan Olabilirim Ama Örnek Aldığım Tek İnsan Hz. Muhammed'dir."

Sizce üstteki söz kime aittir? Bu bir futbolcu. Peki hangi ünlü futbolcu böyle bir şey söylese biz Müslümanların daha çok hoşuna gider?
Cristiano RonaldoLionel MessiRobert LewandowskiNeymarKevin De BruyneSanırım yukarıya yazdığım isimler hepinizin aklına gelen ilk cevaplardandır. Bu güzel söz maalesef bu üstteki 5 futbolcudan birine ait değil ancak birileri daha fazla takipçi kazanmak, daha fazla ilgi çekmek için üstteki sözü Cristiano Ronaldo'ya atfetmiş. Üşenmemişler bir de görsel hazırlamışlar aşağıdaki gibi:

Bunda Cristiano Ronaldo'nun çok sevilmesinin yanısıra İsrail'e karşı Filistinlileri desteklemesi; pandemi sürecinde Kur'ân-ı Kerîm okumaya başladığını açıklaması vs. de etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Cristiano Ronaldo'nun İslâmiyetle şereflenmesi tabii ki tüm Müslümanları sevindirir. Sadece Türkiye'deki Müslümanlar değil tüm dünya genelindeki Müslümanlar, Ronaldo'nun Müslüman olmasını istiyor sanırım ki dönem dönem üstte bizim Türk arkadaşların ya…

473: Ters Katlanabilen Şemsiye

#BirYaşımaDahaGirdim etti 473.

Şemsiye, ismine bakılırsa güneşten korunmak için kullanılması gereken bir ürün ancak ülkemizde daha çok yağmurdan korunmak için kullanılıyor. Güneşten korunmak için kullanılan devasa şemsiyeler de yok değil tabii ki! Bizim yağmurdan korunmak için kullandığımız normal şemsiyeyi güneşten korunmak için kullanan milletler de var: Koreliler gibi. O süt beyazı tenleri güneşten zarar görmesin diye sürekli şemsiye ile geziyor adamlar.

Şemsiye denilince herkesin aklına birkaç model gelir. İşte baston gibi olanlar, küçük olup yer kaplamayanlar vs. Yesello isimli bir firma ise değişik modelde bir şemsiye tasarlamış. Bu şemsiye ters de katlanabiliyor. Oldukça kullanışlı bir ürün. Adi bir malzemeden de yapılmamış yani. Üstünden araba geçiyor bana mısın demiyor! Sizler de videosunu izlemek ister misiniz?


Ürünün Aliexpress satış fiyatı (benim yazıyı kaleme aldığım 31.03'te) $12,61 yani aşağı yukarı 70,00₺. Bence çok pahalı değil. Siz ne düşünüyorsunuz? Oldukça kullanışlı bir tasarım olmamış mı bir şemsiye için?

Yorumlar

 1. kullanışlı fakat dediğiniz gibi 70 türk lirası gibi bir fiyat bence de fazla ama döviz durumuyla alakalı malesef

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ürünün fiyatı şu an $13,98 yani 79,55₺ :) Geciktikçe fiyatı artıyor. :)

   Sil
 2. Ters Katlanabilen Şemsiye başlıgı görünce yook artık dedim :)

  YanıtlayınSil
 3. ters katlanabilen şemsiye çok ilginç . çokta mantıklı

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Büyük bir sıkıntıyı gideren bir çözümle müşterisine ürün sunmuş firma; mantıklı...

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar