Ana içeriğe atla

Nitelikli

"Hristiyan Olabilirim Ama Örnek Aldığım Tek İnsan Hz. Muhammed'dir."

Sizce üstteki söz kime aittir? Bu bir futbolcu. Peki hangi ünlü futbolcu böyle bir şey söylese biz Müslümanların daha çok hoşuna gider?
Cristiano RonaldoLionel MessiRobert LewandowskiNeymarKevin De BruyneSanırım yukarıya yazdığım isimler hepinizin aklına gelen ilk cevaplardandır. Bu güzel söz maalesef bu üstteki 5 futbolcudan birine ait değil ancak birileri daha fazla takipçi kazanmak, daha fazla ilgi çekmek için üstteki sözü Cristiano Ronaldo'ya atfetmiş. Üşenmemişler bir de görsel hazırlamışlar aşağıdaki gibi:

Bunda Cristiano Ronaldo'nun çok sevilmesinin yanısıra İsrail'e karşı Filistinlileri desteklemesi; pandemi sürecinde Kur'ân-ı Kerîm okumaya başladığını açıklaması vs. de etkili olmuştur diye düşünüyorum.

Cristiano Ronaldo'nun İslâmiyetle şereflenmesi tabii ki tüm Müslümanları sevindirir. Sadece Türkiye'deki Müslümanlar değil tüm dünya genelindeki Müslümanlar, Ronaldo'nun Müslüman olmasını istiyor sanırım ki dönem dönem üstte bizim Türk arkadaşların ya…

Bim Mağazaları'ndaki 26 Şubat Aktüel Ürünleri

Bim Mağazaları A101 ve Şok ile birlikte sanki mahalle bakkalı gibi her yere yayıldılar. Ben Bursa Yıldırım'da yaşıyorum ve evimin 1 km çapı içerisinde 4 tane Bim, 3 tane A101 ve 2 tane Şok mağazaları var. Allah küçük esnafa kolaylıklar versin.

Bu sayfada tahin oldukça uygun görünüyor.

Bu sayfada ise elektrikli süpürge ve tablet öne çıkıyor.

Yorumlar

 1. Merhaba Ben tarihte Takıldım Yazıyı paylaşımınız Şubat 2016 gösteriyor Acaba Tarih mi yanlış yazı paylaşımın Bu Aktüel de bulunan sürüle bilir krem helva çok güzeldi de onu bir daha bulamadım o yüzden soruyorum :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tanıtım dediğiniz gibi 1 sene önceki bir paylaşım zaten. Güncel değildir. :)

   Sil
 2. Allah küçük esnafa kolaylıklar verirken bize de yardım etsin. Bizim bakkal suyu 2 liradan satarken oğlu 2.50 den satıyor. Markalı su ise daha bir garip 3.75 lik su toplu alışverişte 4.50 den hesaplanabiliyor...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O anda matematiği hangi düzeyde ise ondan hesaplayıp geçiriyor teyzo! :)

   Sil
 3. Fiyatlar iyimiş ya. Her gün bir önceki günün daha iyiolduğunu düşünüyoruz.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. O zaman bu tarz paylaşımlar da yapıyormuşum. Vay be!

   Aynen fiyatlar iyiymiş.

   Sil

Yorum Gönderme

Yorumlarınız için teşekkürler!

Popüler Yayınlar